Turpmāk Ģimenes skolas lekcijām un nodarbībām jāpiesakās elektroniski

15.11.2023 PDF

Lai atvieglotu pieteikšanos mūsu Ģimenes skolas lekcijām un nodarbībām, esam izveidojuši elektronisku pieteikšanās sistēmu. 

Elektroniskā pieteikšanās lekcijām un nodarbībām  ir viegli un ērti lietojama - te iespējams iepazīties ar piedāvāto lekciju un nodarbību grafiku, kā arī pieteikt savu dalību klātienes nodarbībām izvēlētajā datumā.

Tā kā apmeklētāju skaits klātienes lekcijās un nodarbībās ir ierobežots, un māmiņas nodarbības labprāt apmeklē kopā ar otru pusīti, kalendārā ir jāatzīmē aile – apmeklēšu nodarbību viena vai kopā ar partneri.

Piesakoties uz lekciju, ir jānorāda  e-pasts, uz kuru pēc rezervācijas tiks nosūtīts apstiprinājums par reģistrēšanos lekcijai. Tāpat uz epastu nosūtīsim ziņu, ja lekciju atcelsim vai pārcelsim uz citu datumu.

Lūdzam Ģimenes skolas apmeklētājus būt atbildīgiem, un gadījumos, kad plānoto lekciju nevarat apmeklēt - veikt atteikumu, lai kāda cita māmiņa varētu pieteikties uz atbrīvojušos vietu.

Visas mūsu lekcijas un nodarbības ikvienam apmeklētājam ir bez maksas. Uz klātienes lekcijām vietu ierobežojuma dēļ ir jāpiesakās, bet uz lekcijām tiešsaistē – nav.

Mīļi gaidīti mūsu lekcijās!

Show log